Význam E-mail marketingu v moderní reklamě


Email marketing je velmi efektivním nástrojem k získání nových zákazníků a způsob, jak stávajícím zákazníkům nabídnout své službu, nebo produkt. Díky správně nastavenému email marketingu můžete efektivně zvyšovat své prodeje a být stále v kontaktu s vašimi klienty

 


Jaké jsou výhody emailového marketingu?

  • nízké náklady
  • flexibilita
  • snadné textování
  • snadné vyhodnocování kampaně
 
 
Emailing:

Je známý jako direct email. Je o tzv. nástroj přímého marketingu. Direct email je vhodným nástrojem pro cílené oslovení zákazníků pomocí vhodně sestaveného HTML e-mailu.


Systém umožňuje sledování zpětné vazby pomocí detailních statistik. Vytvoření a rozeslání kampaně je rychlé a v porovnání s jinými nástroji levné. Zákazníky tak můžete oslovit rychle, levně a se zpětnou vazbou.


Žádný SPAM:

Často se nás lidé a firmy ptají, zdali rozesílání hromadných emailů, tzv. newsletterů, není spam a tudíž nezákonné? Není! Pokud dodržíte jasná a zákonná pravidla. Například všechny vaše kontakty musí vyjádřit souhlas se zasláním newsletteru, z každého e-mailu musí být snadná možnost se odhlásit aj. Více naleznete v obchodních podmínkách, nebo v zákoně č. 480/2004 Sb. Systém EmailKampaně však všechno ohlídá za vás...


Detailní statistiky:

 

  • možnost sledování zákazníků
  • hodnocení zákazníka – co je zajímá, jak neztrácet čas při oslovování neexistujících kontaktů
  • statistika na každý kontakt, který se nabídka rozesílá
  • získání dokonalého přehledu jak efektivní je kampaň
  • detailní zpětná vazba

Dle statistik využívá tento styl rozesílání nabídek většina moderních a úspěšných firem. Zařaďte se mezi ně i vy.


Email kampaně

Tato nová doplňková služba, které Vám pomůže usnadnit Vaše podnikání. Inteligentní landing page s vouchery, která podpoří Vaše prodeje, ale zároveň i pomůže získat velké množství potencionálních i přímých zákazníků, na které budete moci zasílat své e-mailové kampaně. Vše plně zautomatizovaně a bez práce.


Se zvyšující se důležitostí reputace IP adres, která je budována na základě relevantnosti Vašich zpráv a chování příjemců Vašich e-mailů, nově klientům nabízíme vlastní rozsah IP adres za zaváděcí ceny! Pokračujte ve čtení, vše Vám představíme rychle a přehledně..


Inteligentní landing page s vouchery:
Podpořte prodeje a nasbírejte spousty nových kontaktů bez práce!


Stále řešíte problém jak legálně získat kontakty pro svůj e-mail marketing?
Email kampane je zdroj, který má Vaše řešení. Pomocí na míru vytvoření landing page můžete on-line poskytnout Vašim potenciálním zákazníkům benefit v podobě slevového voucheru výměnou za jejich e-mailovou adresu a souhlas se zasíláním marketingového sdělení.


Vyhrazené IP adresy:
Buďte nezávislí a mějte vlastní rozsah IP adres!

Nechcete s nikým sdílet IP adresu serveru, ze které se rozesílají Vaše kampaně? Chcete si budovat vlastní reputaci IP adresy a nechcete, aby Vám ji někdo jiný zbytečně poškodil? My Vám nabízíme řešení!