Ofset, digital

 

Ofsetový tisk

který je vhodný především pro realizaci velkonákladových a vysoce kvalitních tiskovin. Kromě samotného tisku nabízíme také kompletní finalizaci, vazbu, lakování, UV lak, nebo laminování realizovanýh tiskovin.

Prostřednictvím spolupráce s naším dodavatelem - ofsetovou tiskárnou Daniel - nabízíme kompletní zpracování tiskovin. Zaměřujeme se především na tisk náročnějších publikací. Tisk katalogů, tisk knih, tisk brožur, tisk kalendářů, tisk výročních zpráv. Rádi Vám ale vytiskneme i další materiály které produkujeme. Tisk vizitek, tisk letáků, tisk plakátů, tisk bloků a dalších tiskovin. Zajistíme Vám nejvyšší možný servis včetně odvozu Vašich tiskovin na místo určení.

Digitální tisk

naše společnost Vám kromě ofsetové tisku může nabídnout také nákladový digitální tisk, který se tiskne na dvou profesionálních produkčních strojích značek MinoltaKonica a kvalita je srovnatelná s ofsetovým tiskem.

Dále Vám zrealizujeme zakázky na běžné nenáročné tiskoviny jako jsou vizitky, plakáty, svatební oznámení nebo letáky a to na počkání nebo velice krátkých termínech. Pokud potřebujete kalkulaci Vaší zakázky, pošlete nám poptávku prostřednictvím kalkulačního formuláře nebo emailem a naši odpověď můžete čekat během 15 minut.