Návrhy a tvorba www stránek

Naše firma vytváří pro své klienty jak proprietární, tak i šablonové webové stránky na bázi redakčního systému Joomla, u jednodušších presentací potom na bázi Byznysweb. Spolupracujeme také s dodavateli dalších ucelených řešení jednoduchých redakčních systémů pro snadnou správu webů a eshopů.

Klientovi nabízíme plný servis zahrnující:

- úvodní konzultace včetně navržení základního rozsahu služeb a odhadované kalkulace jceny je zdarma

- nalezení ideální podoby a struktury Vašich stránek, tedy prezentace vaší firmy. Vytvoříme grafiku, načrtneme způsob propagace a pomůžeme s tvorbou obsahu. Výsledek bude nová výloha vaší organizace. U nejjednodušších aplikací naše ceny začínají na 3 - 5 tisících korunách.

- domluvíme s Vámi pravidelnou údržbu Vašich stránek, rozsah činností, které budete spravovat sami a které budeme spravovat my a cenu těchto prací. Ceny služeb sestavujeme vždy individuálně, nicméně pro základní představu standardní údržba stránek – v ceně jsou 3 hodiny programátora, grafiika nebo jiného odborníka dle potřeby zdarma – stojí měsíčně 3500,-Kč

- v případě že se bude jednat o rozsáhlejší řešení umíme vytvořit zakázkovou aplikaci s propojením do Vašeho ERP systému a samozřejmostí jsou také plně funkční platební brány na všech dnes používaných platformách

Podrobnosti o cenách vždy prosím žádejte u Vám přiděleného partnera, který s Vámi zakázku spravuje a domlouvá konkrétní cenu, nebo v našem ceníku, kde jsou všechny položky které mají standardní tarifikaci přehledně uvedeny.