Naše nabídka

Firma RO Marketing provozuje bannerovou reklamu na řadě serverů jak u nás tak i v zahraničí. Kromě standardních reklamních kampaní na velkých portálech jako Google a Seznam, kdy se vychází z koncových cen těchto serverů (podrobnou nabídku sestavíme na vyžádání), pronajímáme reklamu na serverech oborových, kde se cena pohybuje mezi 0.05 Kč až 0,20 Kč za zobrazení. Samozřejmostí je i tvorba bannerů, sqare buttonů a dalších reklamních ploch.

Každá kampaň je monitorována a klient může prostřednictvím sdíleného reklamního rozhraní, nebo i emailem získat informace o každém prokliku. Součástí je i řada statistik a grafů.

Bannerovou reklamu prodáváme v jednotlivých balíčcích jako reklamu umístěnou na vybraném okruhu cca dvaceti profesních serverů, nebo serverů, kde lze očekávat poptávku po službách klienta.Konkrétní seznam stránek je vždy přiložen ke konkrétní reklamní kampani. Protože ceny za pronájem reklamních ploch se velmi mění a především záleží na konkrétním výběru stránek kde poběží, je v rámci tohoto balíčku nabízen vždy námi specifikovaný okruh serverů. Při výběru dalších , mimo náš seznam je kalkulace stanovena individuálně. Vždy ale vycházíme z koncových cen serveru a naše odměna sočívá v agenturní provizi.

Bannery nabízíme v těchto cenových balíčcích, jiné kombinace a kalkulace na vyžádání

Top Standard

V rámci varianty top nabízíme balík zobrazení na nejlepší, vždy zobrazené, horní pozici na serverech tipyainspirace.cz a tipprovas.cz a dalších dvaceti serverech dle výběru v závislosti na zaměření klienta.

Měsíčně minimálně 100 000 zobrazení za 25 000,- Kč. Možno násobit až do 500 000 zobrazení měsíčně v rámci tohoto balíčku, ostatní na vyžádání. Za každých dalších 100 000 zobrazení 2% množstevní sleva.

Square standard

čtvercová reklamní plocha o rozměru až 280x280 je zajímavou alternativou. Počat zobrazení je omezen reklamními plochami k tomu poskytovanými na serverech. V rámci varianty top nabízíme balík zobrazení na nejlepší, vždy zobrazené, horní pozici na serverech tipyainspirace.cz a tipprovas.cz a dalších dvaceti serverech dle výběru v závislosti na zaměření klienta.

Měsíčně minimálně 50 000 zobrazení za 10 000,- Kč. Možno násobit až do 250 000 zobrazení měsíčně v rámci tohoto balíčku, ostatní na vyžádání. Za každých dalších 100 000 zobrazení 2% množstevní sleva.

Sponzor serveru

Zajímavá nabídka reklamy na vybraných stránkách serveru TipproVas.cz a Tipyainspirace.cz. Tato reklama má velký efekt. Nově příchozí návštěvníci uvidí reklamu ve zvýrazněném velkém poli, které se zobrazí na vybrané stránce. Tato reklama bude propojena s Vaší presentací na serveru Tip pro Vás, což umožní cílit na různé produkty a měnit zaměření v průběhu kampaně. V ceně je jedna změna za týden.

Cena za týden je 9 000,- Kč. Za celý měsíc je cena 25 000,- Kč. Další kalkulace na vyžádání