Popis služby

 

Průběžné SEO je služba pro všechny, kteří berou optimalizaci pro vyhledávače vážně a chtějí se jí dlouhodobě věnovat. SEO není jednorázová činnost ale stálá práce. Je určena všem, kteří své zákazníky získávají přes hledání produktů, nebo služeb ve vyhledávačích.

Lidé hledají na internetu řešení svého problému proto je třeba zjistit:

- co hledají vaši zákazníci

- Nabídnout vhodný produkt, nebo službu

Hlavním problémem bývá, že se majitelé stránek zaměřují na návštěvníky, kteří jim nepřinesou žádný užitek a to především proto, že:

- mají nastavena nevhodná slova pro posilování ve vyhledávačích nebo,

- zákazníky nepřivedou na správnou landing page - tedy přistávací stránku, tu na které bude to co zákazník hledá. Jakmile je nucen hledat dále v rámci stránek, je z 80-ti % ztracen a z těch 20-ti % neztracených většina odpadne, protože to jsou permenentní hledači, kteří nic nekoupí. Platí zásada, že ten kdo má peníze a potřebuje, nemá tolik času. 

Jak tedy začít:

- analýzou klíčových slov, ve které navrhneme vhodné kombinace slov pro posilování ve vyhledávačích

- určením landing page 

- zajistit dobré on-page faktory, tedy ty, kterými ovlivňujete přímo na svém webu, tedy  texty, navigací stránek, titulky, atp.

- zajistit dobré off-page faktory a off-page faktory, tady takové, které neovlivňujete Vy na Vašem webu, např. zpětné odkazy z jiných webů, PR články z cizích webů, atp.. 

Co pro Vás jsme schopni v rámci průběžného SEO udělat?

 

- Sami nalezneme vhodné weby pro umístění článků, majitele zkontaktujeme a dohodneme vhodné umístění 

- Články sami napíšeme našimi copywritery jako unikátní - tedy nekopírované z jiných webů , Vy maximálně, pokud to budete požadovat, uděláte korektury

- Články umístíme především na tématických webech 

- O všem máte detailní přehled na našem firemním rozhraní a také samozřejmě dostáváte podrobné zprávy o provedené práci jako podklad k fakturaci.

Cena průběžného SEO je vždy stanovena dohodou jako součet ceny za články a ceny za umístění odkazů a ceny za konkrétní úpravy na Vašich stránkách - tedy naší práce. Na konkrétní projekt dostanete tedy přesnou kalkulaci ceny. V prvním měsíci je nejnižší možnou častkou zpravidla 10 000 Kč v dalších již může být služby poskytována od 3000 Kč. Záleží na velikosti stran a nárocích klienta. Běžné SEO optimalitzace našim klientům realizujeme v objemu 15 - 25 tis. Kč měsíčně.